Aldi België in Erpe-Mere, uitvinder van de discount, waar klanten kunnen rekenen op een uitgebreid assortiment met een ruime keuze aan dagverse producten en kwalitatieve huismerken. Steeds tegen een ALDI-prijs – en dit al meer dan 100 jaar. Dankzij de power van hun medewerkers maken ze het winkelen zo eenvoudig mogelijk voor hun klanten. Zo geven ze samen elke dag het beste van zichzelf en vinden ze henzelf steeds opnieuw uit.
Ze willen het team extra power geven met een specialist category managment non-food.
Als specialist ondersteun je de category manager bij het uitvoeren van markt-, concurrentie- en trendanalyses.
Je krijgt bij hen een aantrekkelijk salaris, met tal van extra voordelen, een grondige opleiding om een goede start te verzekeren en een uitdagende functie. Maar wat hen echt de moeite waard maakt, dat is de ALDI-familie.
Sterke idealen, collega’s die elke dag uniek maken, een dynamische werksfeer en een heel aangename bedrijfscultuur – het zijn slechts enkele van de elementen die hen nét iets meer dan enkel een werkgever maken.
Dit zie jij helemaal zitten? Bekijk de volledige vacature en solliciteer!